Fatura İşleme

Fatura kayıt ve onay süreçlerinizdeki unutulan işlemler, hatalar, gecikmiş ödemeler ve tahsilatlar... Finans departmanınız faturalarınızı manuel olarak işliyorsa veya düşük başarı oranlarına sahip bir teknoloji kullanıyorsa, önemli ölçüde zaman ve finansal tasarruf fırsatına sahipsiniz.

Fatura işleme hizmetimiz ile alış veya satış fatura bilgileriniz dakikalar içinde otomatik olarak kayıt altına alınır, Yapay Zeka ve OCR desteği ile otomatik olarak sınıflandırılır. Format bağımsız fatura verileriniz hızlı ve sektör lideri bir doğrulukla oluşturulur.

 

Fatura üstünde yer alan karmaşık tablolardaki veriler otomatik olarak düzenlenerek indekslenir. Bu sayede fatura üstünde kalem kalem otomatik olarak matematiksel kontroller gerçekleştirilir.

Kökten Uca Otomatik Süreç

Hızlı ve Doğru Fatura Süreci

Yapay Zeka ve OCR Desteği

BORÇ HESAPLARININ OTOMATİK İŞLENMESİ

Kusursuz kayıtlar ve muhasebe süreçleri istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Borç hesaplarını, alacak hesaplarını ve havale işlemlerini otomatik hale getiriyoruz. Verimsizlikleri ortadan kaldırarak, çalışanlarınızın asli işlerine odaklanmasını sağlıyoruz. Hızlı ve güvenilir fatura işleme hizmetimiz ile daha fazla faturanın zamanında ödenmesini sağlayarak şirketinizin vade indirimlerinden yararlanmasına olanak tanıyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Süreçler

Maksimum Verimlilik

Personel Verimliliği

Fatura İşleme

FATURA SÜREÇLERİNİZİ GÖZDEN GEÇİRİRKEN AŞAĞIDAKİ KRİTERLERİ GÖZ ÖNÜNDE TUTUN;

  • Bir faturanın ödenmesi ortalama ne kadar sürer?

  • Bir faturanın doğrulanması ve onaylanması ne kadar sürer?

  • Bir faturayı işlemenin maliyeti nedir?

  • Ödemelerinizi ne sıklıkla geciktirirsiniz?

  • Erken ödeme indirimlerinden ne sıklıkla yararlanıyorsunuz?

  • Ne sıklıkla mükerrer ödemeler yapıyorsunuz?

  • Alış faturalarınızı ne kadar sürede satış faturasına çeviriyorsunuz?